Omni-Heat

Omni Heat Teknolojisi Nedir?

Bu teknoloji normal kaztüyü montlardan farklı olarak üretilmiştir. kaztüyü montların daha da geliştirlmiş hali diye biliriz, aslında mevcut kaz tüyü montlara biraz daha eklemeler yapılarak en iyi izolasyon amaçlanmıştır. Omni Heat İzolasyon vücut ısısını vücuda geri yansıtan patentli gümüş noktaları, Omni Heat Reflective ile desteklenmiştir. Sonuç, performansı arttırılmış kaz tüyü hizmete sunulmuştur.

Editör: Bu tür montlar diğer şişme montlara göre sert ve ağır olabilmektedir. Fakat sert iklim koşulları için idealdir. Montun altına fazla bişey giymeyerek sıcak tutabilir sizi.


OMNI-HEAT™ REFLECTIVE

u termal yansıtıcı teknoloji, vücut ısınızı geri yansıtarak ve koruyarak regüle etmeye yardımcı olurken aynı zamanda aşırı teri ve de ısıyı yayarak sizin konforlu kalmanızı sağlar. Kumaşa birleşik haldeki gümüş noktalar sayesinde Omni Heat Reflective, size daha fazla ısı sağlar çünkü sizin kendi vucüt ısınızı geri yansıtır ve de korur bu sayede normal ürünlere göre %20 sıcaklık sağlar. Omni Heat Reflective bizim tüm ürün gruplarımızda kullandığımız ve de kışın ihtiyaç duyacağınız bir teknolojidir. (Tekstil,Ayakkabı,Aksesuar) İlk yardım battaniyelerinde kullanılan yansıtıcı teknolojiden esinlenilmiştir. Nefes alabilir kumaş ile birleştirilmiş olan alüminyum noktalar vücut ısınızı yansıtır ve korur. Alüminyum noktalar ortalama %20 ısı korunması sağlar. Bu teknoloji tekstil, ayakkabı ve aksesuarlarda kullanılmaktadır.