Kullanıcı Güvenliği
NorthCalifornia e-ticaret ailesi olarak amacımız,

Çevresel sorumluluğun bilincinde, değerlerine sadık, güvenirliği, kalite yönetimi, kaliteli insan kaynağı oluşturabilen ürün çeşitliliği ve teknolojisiyle  dünya çapında bilinen markaları satışa sunarak, spor ve outdoor yaşamını etkileyen bir dünya markası olmaktır.
Firmamız kendi mağazalarının yanı sıra, HepsiburadaN11AmazonGittigidiyor gibi pazaryerlerine de ürün tedarik etmektedir.YETKİLİ SATICI

Firmamız, Salomon, Columbia, The North Face, Jack Wolfskin, Merrell, Timberland, Exuma, Pointback, Scooter markalarının yetkili satıcısıdır. Tüm ürünler orijinal ve faturalıdır.

        

ÜCRETSİZ İADE & DEĞİŞİM

Almış olduğunuz ürünü 14 iş günü içerisinde orijinal ambalajına ve etiketine zarar vermeden, faturasıyla beraber ürünleri tarafımıza ulaştırarak koşulsuz iade veya değişim yapabilirsiniz.ÜCRETSİZ KARGO


MNG Kargo ile siparişlerinizi aynı gün ve ücretsiz olarak gönderiyoruz.


ALIŞVERİŞ GÜVENLİĞİ

Alışveriş esnasında kart bilgileriniz kesinlikle sistemde saklanmaz, bu işlem sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşir. Ayrıca SSL3D SecureSiber Saldırı Sigortası ile güvenliğiniz sağlanmaktadır.

      

SİBER SALDIRI SİGORTASI

Olası siber saldırılara karşı zararınızı karşılayacak bir sigortamız var. northcalifornia.com.tr Türkiye'de ilk defa olası siber tehditlere karşı alışverişinizi Anadolu Sigorta işbirliği ile sigortalanmıştır. Bu sebeple güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.