Hakkımızda

NorthCalifornia, NC Grup bünyesine bağlı bir e-ticaret sitesidir.

 

2008 yılında küçük aile işletmesi olarak kurulan NC Grup, bugün 50 kişilik dev kadrosuyla, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne çeşitli bayilikler vererek zincirler oluşturmaya devam etmiştir.

 

Günlük giyim dışında outdoor markalara önem  veren mağazamız ürün yelpazesini genişletip, kaliteden taviz vermeyerek, marka bilinirliğini arttırmıştır.

 

Bu zamana kadar ulaştığımız hedeflere,  bugün de NorthCalifornia  e-ticaret olarak yenilerini ekliyoruz.  Bugün itibariyle maksimum  seviyede  müşteri  memnuniyeti   odaklı , e-ticaret üzerinden de faaliyetine  devam edecektir.

 

Firmamızı bugüne getiren en önemli özellikler,

·        Mücadeleci tavırları,

·        Sorumlulukları paylaşma  duyguları,

·        Girişimci ruhları ve

·        Süreci iyi değerlendirerek rekabet ortamında avantaj sağlayacak şekilde geleceğini oluşturmaktır.

 

NorthCalifornia e-ticaret ailesi olarak amacımız,

Çevresel sorumluluğun bilincinde, değerlerine sadık, güvenirliği, kalite yönetimi, kaliteli insan kaynağı oluşturabilen ürün çeşitliliği ve teknolojisiyle  dünya çapında bilinen markaları satışa sunarak, spor ve outdoor yaşamını etkileyen bir dünya markası olmaktır.
Firmamız kendi mağazalarının yanı sıra, Hepsiburada, N11, Amazon, Gittigidiyor gibi pazaryerlerine de ürün tedarik etmektedir.YETKİLİ SATICI

Firmamız, Salomon, Columbia, The North Face, Jack Wolfskin, Merrell, Timberland, Exuma, Pointback, Scooter markalarının yetkili satıcısıdır. Tüm ürünler orijinal ve faturalıdır.

        

ÜCRETSİZ İADE & DEĞİŞİM

Almış olduğunuz ürünü 14 iş günü içerisinde orijinal ambalajına ve etiketine zarar vermeden, faturasıyla beraber ürünleri tarafımıza ulaştırarak koşulsuz iade veya değişim yapabilirsiniz.ÜCRETSİZ KARGO


MNG Kargo ile siparişlerinizi aynı gün ve ücretsiz olarak gönderiyoruz.


ALIŞVERİŞ GÜVENLİĞİ

Alışveriş esnasında kart bilgileriniz kesinlikle sistemde saklanmaz, bu işlem sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşir. Ayrıca SSL3D SecureSiber Saldırı Sigortası ile güvenliğiniz sağlanmaktadır.

      

SİBER SALDIRI SİGORTASI

Olası siber saldırılara karşı zararınızı karşılayacak bir sigortamız var. northcalifornia.com.tr Türkiye'de ilk defa olası siber tehditlere karşı alışverişinizi Anadolu Sigorta işbirliği ile sigortalanmıştır. Bu sebeple güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.    Banka IBAN Numaralarımız

Havale yapılacak isim: NC Doğa Yaşam ve Tekstil Ltd. Şti
İş Bankası IBAN No: TR30 0006 4000 0018 9001 9045 79
TEB IBAN No: TR60 0003 2000 0000 0056 1980 22